تبلیغات


ساعت فلش

طبیعت - نرم افزار های رایانه


برای رایانه؛

فایل‌ها را بدون قابلیت بازیابی پاک کنید + دانلود

اگر می‌خواهید فایل هایتان را بدون قابلیت بازیابی پاک کنید، دریچه فناوری اطلاعات به شما کاربران نرم افزار مفید، کاربردی و رایگان Hardwipe معرفی می کند.
به گزارش خبرنگار دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ کاربرد نرم افزار Hardwipe پاک کردن فایل ها بدون قابلیت بازیابی آن‌ها است. حال اگر فایل شخصی و یا محرمانه دارید و می خواهید به هر دلیل اعم از فروش هارد و ... این اطلاعاتتان را پاک کنید تا قابل بازیابی نباشد، این برنامه بهترین نرم افزار در این زمینه است.این نرم افزار به صورت رایگان عرضه شده است و از پاک کردن اطلاعات مهم از جمله GOST R 50739-95, DOD 5220.22-M, Schneier و Gutmann پشتیبانی می کند و بعد از پاک کردن کامل رایانه را به صورت خودکار خاموش می نماید.


مشخصات فایل:

حجم فایل: 5.28 مگابایت
نسخه: 3.1.0
اجرا در: ویندوز XP, 7, 8
دریچه فناوری اطلاعات در شبکه های اجتماعی

مجموعه ای از فونت های فارسی + دانلود

تیم تحریریه دریچه فناوری اطلاعات مجله خبری بنا به درخواست کاربران محترم مجموعه ای از فونت های زیبا و کاربردی را برای دانلود آماده کرده است.
به گزارش خبرنگار دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ دریچه مجموعه ای از فونت های فارسی پر کاربرد در محیط هایی همچون آفیس، فتوشاپ و ... را برای شما کاربران آماده کرده است. این فونت ها با فرمت TTF هستند.برای استفاده از فونت ها:

در ویندوز 7: فونت ها را انتخاب کنید سپس راست کلیک کرده و گزینه Install را بزنید.


در ویندوز XP: کافی است فونت ها را به مسیر C:\Windows\Fonts کپی کنید.  • paper | خرید بک لینک | فروش آگهی رپرتاژ
  • خرید لینک دائمی | فروش لینک ارزان